INTEX Explorer K2 Кајак со весла и пумпа 3.12m x 91cm x 51cm (68307)

11.499,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Explorer K2 Кајак со весла и пумпа 3.12m x 91cm x 51cm (68307)

  • Димензии: 3.12m x 91cm x 51cm
  • Сетот содржи: кајак,весла и пумпа

 

Последно Прегледано