INTEX Весла за чамец 1.22m (59623)

599,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Весла за чамец 1.22m (59623)

  • Димензии: 1.22m
  • Сет од две весла

 

 

Последно Прегледано