INTEX Explorer 300 Чамец со весла и пумпа 2.11m x 1.17m x 41cm (58332)

2.399,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Explorer 300 Чамец со весла и пумпа 2.11m x 1.17m x 41cm (58332)

  • Димензии: 2.11m x 1.17m x 41cm
  • Сетот содржи: чамец, весла и пумпа
  • Максимална тежина: 185 kg

 

Последно Прегледано