INTEX Душек на надувување 1.91m x 76cm x 25cm (64756)

899,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Душек на надувување 1.91m x 76cm x 25cm (64756)

  • Димензии: 1.91m x 76cm x 25cm
  • Капацитет: 100kg

 

Последно Прегледано