INTEX Explorer 100 Чамец без весла 1.47m x 84cm x 36cm (58329)

799,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Explorer 100 Чамец без весла 1.47m x 84cm x 36cm (58329)

  • Димензии: 1.47m x 84cm x 36cm
  • Чамец без весла

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано