Детска играчка Dancing Cactus

499,00 ден

1 на залиха

1 на залиха

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Детска играчка Dancing Cactus

  • Музичка играчка кактус
  • Светлосни ефекти
  • Игра
  • Материјал: Платно(плиш)
  • Има различни песни на кои може да играте
  • Танцувачкиот кактус може да го повтори она што го велите, танцувачкиот кактус свети пеејќи
  • USB кабел за полнење
  • Копче: ON/OFF

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано