Кутија за клучеви

699,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Кутија за клучеви

  • Димензии на производот:
  • Висина: 27 cm
  • Ширина: 19 cm
  • Боја: Црно-бела
  • Материјал: Плексиглас
  • Наменето за клучеви

Слични Производи

Последно Прегледано