Детски синтисајзер

999,00 ден

3 на залиха

3 на залиха

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Висок степен на интеграција
  • 8 различни гласови/8 различни типови на ритам
  • Екстерни звучници/ Микрофон / DC / AC Power
  • Песни
  • Матрична контролна функција
  • Можност да работи и на батерии
  • Микрофон
  • Димензии: 80 cm

Слични Производи

Последно Прегледано