Шатор за деца во модел по избор

599,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Модел 1:

  • Розева (шестоаголна/конусна)
  • Димензии: висина 100 х 120cm ширина долу и 45cm горе
  • 3 прозорчиња 50 х 45cm

Модел 4:

  • Розева (квадрат)
  • Димензии: 100 х 100cm, висина 105cm
  • 3 прозорчиња 100 x 45cm

 

Слични Производи

Последно Прегледано