Соларна ламба со сензор SL-F56

499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот

 • Сензор за движење
 • Идеална за градина, внатрешен двор, улица и слично
 • Се полни од сончева светлина
 • Моќност: 10 V
 • Бела светлина
 • Водоотпорен и погоден за надворешна употреба
 • Батетија: 1200 mAh; Li-ion 3.7 V
 • Тежина на производот: 500 гр
 • Димензии на соларниот панел: 12,8 cm x 11,3 cm x 1,6 cm
 • Материјал: PVC

Слични Производи

Последно Прегледано