Husqvarna Бензински тример за трева 135R 1.4 kW + 1 година гаранција

29.699,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 1.4 kW
  • Зафатнина на цилиндер: 34.6 cm³
  • Ширина на откос: 47 cm
  • Капацитет на резервоар за гориво: 0.6 l
  • Тежина: 6.8 kg
  • Производител: Husqvarna
  • Земја на потекло: Шведска

Моторен тример од Husqvarna наменет пред се за домашна употреба, со X-Torq® технологија која го регулира согорувањето и ја намалува потрошувачката на гориво. Опремен со трими глава со жила и трокрак нож.

Слични Производи

Последно Прегледано