AGRINA Агрегат монофазен 1.2kW 1500 M + 3 години гаранција

12.499,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

AGRINA Агрегат монофазен 1500 1.2kW + 3 години гаранција

  • Напон:220  V, 50Hz – монофазен
  • Моќност: 1.2  kW
  • Капацитет на резервоар за гориво: 10 l
  • Тип на гориво: Бензин
  • Работно време  Рез/ч : 8
  • Teжина : 25 kg
  • Производител: Агрина
  • Земја на потекло: Кина
  • 3 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано