AGRINA Агрегат монофазен 5kW LT6500 + 3 години гаранција

36.499,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 5kW
 • Напон: 220V, 50Hz
 • Гориво: Бензин
 • Зафатнина: 389сс
 • Капацитет на резервоар за гориво: 25l
 • Работно време/рез(h):8h
 • Димензии: 702x524x559mm
 • Тежина: 70kg
 • Електричен старт: Да
 • Излези: 2
 • Производител: Агрина ЛТД – Кина

Слични Производи

Последно Прегледано