VIVAX Систем MC-650 Bluetooth + 1 годинa гаранција

4.199,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Систем MC-650 Bluetooth + 1 годинa гаранција

  • Снага [W]: 2 x 15
  • Димензии и тежина:
  • Димензии должина (см): 22
  • Димензии ширина (cm): 43
  • Висински димензии (см): 18.7
  • Друго: CD/MP3 плеер
  • Боја: Црна
  • 1 година гаранција

Уживајте во богатиот звук на вашите омилени песни со новата Vivax микро линија MC-650. Звучниците од 30 W даваат посебна димензија на квалитетот и длабочината на звукот. Можете да пристапите до вашата омилена содржина преку безжичен BT, дигитален приемник FM PLL, ЦД-плеер, USB и AUX влез

Слични Производи

Последно Прегледано