JBL Go 3 Bluetooth Звучник во боја по избор + 1 година гаранција

2.299,00 ден

20 People watching this product now!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактертистики на производот:

 • Maximum music playing time (hrs): 5
 • Output power (W): 4.2
 • Country of origin: Made in Vietnam
 • Dimensions (cm): 8.8 x 7.5 x 4
 • Bluetooth version: 5.1
 • Charging time (hrs): 2.5
 • Auto-power off: Yes
 • Bluetooth: Yes
 • Waterproof: Yes
 • IP67: Yes
 • 1 x JBL Go 3
 • 1 x Type-C cable
 • 1 x Quick Start Guide
 • 1 x Warranty Card
 • 1 x Safety Sheet
 • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано