NOT DOD MSI COOL D105 Кулер за лаптоп 17″ (MS FREEZE DUAL 2) + 1 година гаранција

649,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Кулер за лаптоп
 • 2 вентилатори
 • Пременлив за модели на лаптоп: 15.6″ и 17.1″
 • Тивка работа
 • 2 брзини
 • До 1000 вртежи во минута
 • Подлога против лизгање
 • Сино LED светло
 • 2 дополнителни USB порти
 • Прилагодлива висина на две нивоа
 • ON/OFF копче

Слични Производи

Последно Прегледано