VIVAX Рачен миксер HM-303WG + 1 годинa гаранција

749,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Рачен миксер HM-303WG + 1 годинa гаранција

  • Моќност: 300 W
  • 5 брзини
  • Бело-зелена боја
  • 1 година гаранција

 

Рачната мешалка HM-303WG има ергономски дизајн и има бело-зелена боја. Со моќност од 300W и пет различни брзини, овој миксер ќе ги задоволи сите ваши потреби во кујната. Има и турбо прекинувач за особено брзо вртење на миксерите. Уредот доаѓа со миксери и куки за мешање тесто

Слични Производи

Последно Прегледано