Пренослива рачна вага со голема прецизност

199,00 ден

3 на залиха

3 на залиха

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Прецизно прикажување на монитор
  • Корисна за поголем волумен и мерење со висока прецизност
  • Лесна преносливост
  • Мери до 50 килограми
  • Работи на батерии (вклучени во пакувањето)

Слични Производи

Последно Прегледано