Масажер во форма на делфин

749,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Моќен масажер со висока фреквенција на вибрации
 • Го елеминира заморот
 • Ја подобрува крвната циркулација
 • Го релаксира и опушта мускулите
 • Ги ослободува болките во вратот, рамената, грбот
 • Можност за местење на брзина и функција
 • Корисно за во домашни услови или канцеларија
 • Три различни додатоци за главата на масажерот
 • Работи на струја
 • Јачина: 28W
 • Димензии: 38cm x 11cm

Масажата влијае на општата состојба, прави да се чуствувате подобро, поради тоа што делува релаксирачки на целото тело. Таа ја промовира циркулацијата на крвта и лимфниот проток во главата, вратот и рацете, што доведува до намалување на главоболка. Позитивно влијае на кожата, ја зголемува еластичноста на кожата и поткожното ткиво.

Слични Производи

Последно Прегледано