VIVAX Фритеза DF-2003SS + 1 година гаранција

2.699,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 2000 W
  • Капацитет: 3 l
  • Регулирање на температура
  • Inox куќиште со пластични рачки

Слични Производи

Последно Прегледано