VIVAX Индукциска плотна HPI-2000TP + 1 година гаранција

2.199,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Индукциска плотна HPI-2000TP + 1 година гаранција

 • Тип на уред: Индукциска плоча
 • Моќност (W): 2000
 • Напојување: 220-240 V AC
 • Контрола: дигитален
 • Број на грејни плочи: 1
 • Боја на уредот: Црна
 • Материјал: Керамичко стакло
 • Димензии на производот:
 • Ширина (cm) без држач: 28.0
 • Висина (cm) без држач: 4.6
 • Длабочина (cm) без држач: 36.0
 • Ширина на пакувањето (cm): 31
 • Висина на пакувањето (cm): 42.4
 • Длабочина на пакување (cm): 7.3
 • Тежина на уредот (g): 2.6
 • 1 година гаранција

 

Последно Прегледано