ISKRA Рачен стапен блендер HB 01 200W + 2 години гаранција

1.099,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Идеален за подготовка на бебешки каши

  • 2 брзини
  • Нож од нерѓосувачки челик
  • Ергономски дизајн
  • Димензии (mm): 380 (В) x 80 (Ш) x 80 (Г)
  • Нето тежина: 0,65 kg
  • Бруто тежина:  0,86 kg
  • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано