Сет од 3 тави за правење торта

399,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Идеални за правење торти и чиз кејк
  • 3 димензии со дијаметар 24 cm, 26 cm и 28 cm

 

Слични Производи

Последно Прегледано