VIVAX Електричен бокал за вода WH-180TC + 1 година гаранција

1.699,00 ден

15 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност 1850-2200W
  • Капацитет 1,8L
  • Боросиликантно стакло
  • Автоматско исклучување филтер
  • Светлосен индикатор
  • LED светло за време на работење
  • Одбирање на посакуваната температура за загревање на водата

Слични Производи

Последно Прегледано