ISKRA Електричен бокал T-8809A + 2 години гаранција

1.499,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Електричен бокал T-8809A + 2 години гаранција

  • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
  • Влезна моќност: 1850-2200W
  • Волумен: 1.7 L
  • Скриен грејач, Филтер за вода
  • Вклучување и исклучување
  • Двострана скала за ниво на вода
  • Троен безбедносен систем
  • Боја: Бела
  • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано