VIGA Дрвена играчка сложувалка желка

299,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка сложувалка желка

  • Содржи 5 подигнати парчиња совршени за манипулирање со малите раце
  • Ја поттикнува креативноста и вештините за координација на рака-око кај децата
  • Дизајнирана за сите на возраст од 1,5 и повеќе години, во оваа едукативна играчка може да ужива секое дете во семејството
  • Димензии: 14,8 x 14,8 x 1,8 cm
  • Viga Toys се залага за квалитетни и едукативни играчки
  • Сите производи се во согласност со најстрогите безбедносни барања во согласност со стандардот EN-71

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано