VIGA Дрвена играчка сложувалка маче

299,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIGA Дрвена играчка сложувалка маче

  • Првата сложувалка за дечиња – мачка, колоритен и интересен производ за најмладите
  • Сликата е во живи бои кои ќе го привлечат вниманието на детето
  • Големината на парчињата е совршена за малите рачиња, што помага за моторички развој
  • Тие помагаат во креативно размислување, развој на умешност и визија на детето
  • Ги исполнува безбедносните стандарди (EN71 и ASTM)
  • Состав:
  • Сетот содржи три до пет елементи за монтирање на дрвен држач

 

Слични Производи

Последно Прегледано