VERTUS Електрична косилка за трева 1200W VT-LM21 (10766) + 1 година гаранција

3.799,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VERTUS Електрична косилка за трева 1200W VT-LM21 (10766) + 1 година гаранција

  • Lawn Mower
  • 230-240V/50Hz
  • 1200W
  • 0-3500rpm
  • Cutting width: 320mm
  • Cutting hight: 25-55mm
  • Basket: 30L
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано