MaxPuls Машинка за стрижење овци MP-SC05 (8713) + 1 година гаранција

6.499,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Машинка за стрижење овци MP-SC05 (8713) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 500W
  • Брзина: 0-2400 rpm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано