VERTUS Електричен тример за жива ограда 450W VT-HT10 (10848) + 1 година гаранција

2.299,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kарактеристики на производот:

VERTUS Електричен тример за жива ограда 450W VT-HT10 (10848) + 1 година гаранција

  • Hedge trimmer
  • 230-240V 50Hz
  • 450W
  • 1750r/min
  • Max cutting dia: 16mm
  • Blade length 450mm
  • Cutting length: 410mm
  • 1 година гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано