Tons Garden Стол во боја по избор

1.299,00 ден

20 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол во боја по избор

  • Материјал: Материјална конструкција со платно
  • Димензии на стол: 70 x 55 x 95 cm
  • Достапни бои:
  • Кафеава (10067)
  • Темно сива ( 7229)
  • Црна (9097)
  • Карирана сива (9096)
  • Карирана кафеава (7370)
  • Бела (7225)

 

Слични Производи

Последно Прегледано