Конвертор Type C за смартфон во модел по избор

9,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Детални карактеристики на производот:

USB-C конвертор за смартфон со модел по избор:

  • Два модела по избор: YHL-TC01 и YHL-T6

Слични Производи

Последно Прегледано