Подлоги за во обувки Strutz

9,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производ

  • Трајна не-лизгачка влошка
  • Лесно се поставуваат
  • Одлични за секаков вид на обувки
  • Целодневен комфорт и поддршка
  • Изработени од лесен материјал

Слични Производи

Последно Прегледано