MaxPuls Вертикално менгеме (11505)

1.299,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Вертикално менгеме (11505)

  • Должина: 75 mm

Слични Производи

Последно Прегледано