MaxPuls Рачна алатка за врзување лозје (11361)

2.499,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Рачна алатка за врзување лозје (11361)

Наменета за лозје

Слични Производи

Последно Прегледано