MaxPuls Ударна хилта MP-HD14 (8341) + 1 година гаранција

5.099,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ударна хилта MP-HD14 (8341) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 1200W
  • Ударна сила: 5J
  • Вртежи: 0-900/min
  • Футер: SDS+
  • Дупчење: 28 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано