MaxPuls Ударна хилта MP-RH013 (6669) + 1 година гаранција

5.999,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ударна хилта MP-RH013 (6669) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 1020W
  • Ударна сила: 4.4J
  • Вртежи: 0-800/min
  • Футер: SDS+
  • Дупчење: дрво 40 mm; бетон 28 mm; метал 13 mm

Слични Производи

Последно Прегледано