MaxPuls Ударна хилта MP-HD17 (9632) + 1 година гаранција

5.299,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ударна хилта MP-HD17 (9632) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 1500W
  • Број на удари: 4350/min
  • Вртежи: 0-880/min
  • Футер: SDS+
  • Капацитет: метал 13 мmm; дрво 42 mm

Слични Производи

Последно Прегледано