MaxPuls Секира во големина по избор

599,00 ден849,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Секира во големина по избор

  • Димензии на производот: Должина:
  • 600 gr (8492)
  • 1250 gr (8805)

Слични Производи

Последно Прегледано