MaxPuls Ножица градинарска за кроење во големина по избор

899,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Ножица градинарска за кроење во големина по избор

  • Димензии на призводот: Должина:
  • 205 mm (6791)
  •  215 mm (6790)
  • Материјал: Алуминиум,карбон
  • Дебелина на кроење: 17 mm,25 mm
  • Наменето за градина,за кроење

 

Слични Производи

Последно Прегледано