MaxPuls Секира во големина по избор

999,00 ден1.999,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Секира во големина по избор

  • Димензии на производот: Должина:
  • 650 gr (9164)
  • 1000 gr (9165)
  • 1600 gr (9166)

Слични Производи

Последно Прегледано