MaxPuls Потопна пумпа за вода MP-SP07 (10056) + 1 година гаранција

3.399,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Потопна пумпа за вода MP-SP07 (10056) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Mоќност: 750W
  • Капацитет: 13.000L/h
  • Макс. висина: 8m
  • Должина на кабел: 7m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано