MaxPuls Пумпа за вода MP-WP003 (7239) + 1 година гаранција

4.499,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пумпа за вода MP-WP003 (7239) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Mоќност: 750W
  • Проток: 13.000l/h
  • Макс. висина: 8m
  • Макс.длабочина: 7m
  • Mакс.температура: 35C
  • Должина на кабел: 10 m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано