MaxPuls Поп клешта (10255)

499,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Поп клешта (10255)

  • Димензии на производот: Должина: 200 mm
  • Материјал: Алуминиум
  • 2.4 Ac/Al, 3.2 Ac/Al
  • 4.0 Ac/Al, 4.8 Ac/Al

Слични Производи

Последно Прегледано