MaxPuls Стега аголна (10568)

1.049,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Стега аголна (10568)

  • Димензии на призводот: Должина: 65 mm
  • Агол: 90 степени

Слични Производи

Последно Прегледано