MaxPuls Пила рачна (10719)

419,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пила рачна (10719)

  • Димензии на производот: Должина: 300 mm
  • Рачна
  • Брзо сечење
  • TPI: 7
  • Наменета за дрво

Слични Производи

Последно Прегледано