MaxPuls Пила рачна за дрво во големина по избор

599,00 ден699,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пила рачна за дрво во големина по избор

  • Димензии на производот: Должина:
  • 750 mm (2095)
  • 525 mm (2093)
  • Рачна
  • Наменета за дрво

Слични Производи

Последно Прегледано