MaxPuls Машина за сечење плочки во големина по избор + 1 година гаранција

1.099,00 ден3.199,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Машина за сечење плочки во големина по избор + 1 година гаранција

  • Големини:
  • 400 mm (7364)
  • 500 mm (7365)
  • 600 mm (7367)
  • Алуминиум

Слични Производи

Последно Прегледано