MaxPuls Мини воздушен компресор (10674) + 1 година гаранција

899,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Мини воздушен компресор (10674) + 1 година гаранција

  • Напон: 12V
  • Moќност: 8A
  • Дијаметар на цилиндар: 15 mm
  • Притисок: 10 bar
  • Црево/Кабел: 0.5m/3m

Слични Производи

Последно Прегледано