MaxPuls Пневматска хефталица за на компресор MP-AS005 (7233) + 1 година гаранција

1.699,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Пневматска хефталица за на компресор MP-AS005 (7233) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Притисок: 8.3 Bar
  • Препорачан притисок: 3.5-5 Bar
  • Тип на муниција: 6-16 mm
  • Капацитет на пиштол: 150 kom

Слични Производи

Последно Прегледано